EvoCam

EvoCam Mac için

Web kameranız üzerinde gelişmiş kontrol

EvoCam, Mac web kameranız üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmak için arıyorsanız programdır. Mac için diğer harici web kameralarında olduğu gibi iSight ile eşit derecede iyi çalışan EvoCam, videolarınızı doğrudan web kameranızdan harici bir...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Gelişmiş Ayarlar
  • Hareket sensörü kayıt
  • İyi ihracat ayarları

DEZAVANTAJLAR

  • Yok

Gerekli
10

EvoCam, Mac web kameranız üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmak için arıyorsanız programdır. Mac için diğer harici web kameralarında olduğu gibi iSight ile eşit derecede iyi çalışan EvoCam, videolarınızı doğrudan web kameranızdan harici bir sunucuya kaydetmenizi, görüntülemenizi ve yayınlamanızı sağlar.

EvoCam, videolarınızı renklendirmek için bir dizi filtreyle birlikte gelir ve sesi dahil edip etmeyeceğinizi seçebilirsiniz. Program ayrıca pencerenize kaymak için iki düzineden fazla animasyon içeriyor. EvoCam, hareket algılayıcısı kaydı özelliğine sahiptir, böylece uygulama sadece web kamerası hareketleri tespit ettiğinde kayıt yapar.

Normal bir FTP'ye aktarma yapabileceksiniz, ancak EvoCam size hem pasif hem de güvenli FTP seçeneklerini sunar. Videolarınızın sıkıştırılabildiğini ve kalitenin ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabileceğini unutmayın.

Mac'in kamerasıyla çekilen videoları kaydetmek, görüntülemek ve yayınlamak için harika bir çözüm arıyorsanız, EvoCam ihtiyacınız olan şeydir.

Cisco, Panasonic, Rosewill, TrendNET ve Vivotek ağ kameraları için destek ekler. EvoCam 3.2 veya üzeri kayıtlı kullanıcılar için ücretsiz yükseltme. EvoCam 3.1 veya daha eski kullanıcıların kayıtlı kullanıcıları 10 $ karşılığında yükseltebilirler. Mac OS X 10.4 (veya daha yüksek) ve QuickTime 7.0 (veya üstü) gereklidir.

Değişiklikler

  • Cisco, Panasonic, Rosewill, TrendNET ve Vivotek ağ kameraları için destek ekler. EvoCam 3.2 veya üzeri kayıtlı kullanıcılar için ücretsiz yükseltme. EvoCam 3.1 veya daha eski kullanıcıların kayıtlı kullanıcıları 10 $ karşılığında yükseltebilirler. Mac OS X 10.4 (veya daha yüksek) ve QuickTime 7.0 (veya üstü) gereklidir.

mac için Internet ve Ağ en fazla indirilenler

EvoCam

İndir

EvoCam 4.2.2

EvoCam hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×